TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK KALICI MAKYAJ MİKROPİGMENTASYON MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ…

Image Alt

DUDAK RENKLENDİRME MİKROPİGMENTASYONU

Kalıcı Dudak Renklendirme Mikropigmentasyonu ;Dudakların daha simetrik ve daha düzgün görünmesi için yapılır.Dudak kenarında yaratılış itibari ile genellikle bir çizgi varmış gibi bir görüntü vardır.Ve bunu dudak kalemi ile daha belirgin hale getiririz.Bunun adı dudak kontürüdür.

Kalıcı Dudak Renklendirme Mikropigmentasyonunda  kalem le daha belirgin hale getirdiğiniz dudak çizgisinin kalıcı olanını uygulanır .Yine bunda da önemli olan doğala yakın bir tonla çalışmak çok önemlidir.Genellikle dudak renginize yakın bir renk tonu ile uygulamayı yaparak sonuca ulaşırız .

Bazen istek doğrultusunda daha belirgin ve dudak renginizle ilgisi olmayan renkle yapılır.Bu isteğinize bağlıdır.

Kalıcı Dudak Renklendirme de uyguladığımız iki teknik  var;

1)Dudak Kalemi ile yapılan kontür şeklinde ;

Dudak kontürü uygulaması dudak hatları düzenli olmayan ,belirgin olmayan yada daha net görünmesini isteyen kişilere uygulanır.

2)Ful Dudak İçi Renklendirme Mikropigmentasyonu 

Dudak içi renklendirme istediğiniz renk tonu ile uyguladığımız bir yöntemdir.Genelde tercih edilen kişinin kendi dudak renginin biraz daha koyusu olmalıdır ki bu naturel durmasını sağlar.

Uygulamalarımız ağrısı ve acısız bir uygulamadır.Yaklaşık olarak 2-2,5 saat sürer.Uygulama öncesi anestezik bir kremle dudağınızı uyuşturduktan sonra işleme başlarız .Ağrı acı söz konusu bile değildir.

Kalıcı dudak makyajı ortalama 2-5 yıl arası kalmaktadır.Kişinin cilt yapısına göre farklılık gösterir.

Uygulama uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalı ve tercihinizi çok iyi yapmalısınız.

Daha Detaylı Bilgi ve Randevu İçin Bize Ulaşın.

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt