TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK KALICI MAKYAJ MİKROPİGMENTASYON MERKEZİNE HOŞ GELDİNİZ…

Image Alt

Neden ESTBROWS Microblading ?

Neden Estbrows Microblading ?

Estbrows Microblading 3d Kaş Uygulaması Prosedürü Hakkında

Estbrows, yarı kalıcı el ile kaş çizme mikropigmentasyon sanatıdır. Kaşların şekli, altın oran  (phi 1.618) ve yüz şekline morfolojisine uygun olarak kusursuzca hesaplanmaktadır. Estbrows pigment, steril malzemeler ile cildin yüzeyine epidermal seviyeye profesyonelce uygulanmaktadır.

Estbrows pigment, doğal saç rengine ve cilt rengine uyacak şekilde profesyonelce tercih edilmektedir . İyileşmeden sonra renk, dahada doğal naturel görünür simetri estbrows altın oran pergeli (patent Mehmet Fatih Bozkurt)kaş ölçeklemesi ile sağlanır ve hesaplanır. Yüksek gerçeklikte görünüm elde etmek için, çizgiler her zaman doğal kıl çıkışı yönünde çizilmektedir. Bir müşteri çok seyrek doğal kıla sahip olduğunda, hacmi artıran mikro gölgeler elde etmek amacı ile manuel teknik ile makine birleştirilir ve bu iki tekniğin birleşimi mıcrofeatherıng olarak adlandırılır. Uygulama tek kullanımlık steril aletler  malzemeler ile gerçekleştirilir .estbrows pigmentler en yüksek standartlara uygun olarak üretilmiştir. Üniversite ar-ge araştırma merkez laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilmiş bakanlık bildirimleri yapılmış güvenli pigmentlerdir.

Estbrows uygulaması kalıcılık süresi cilt yapısı ile değişken olarak bir ila 1-1,5 yıl arası kalıcıdır . Estbrows uygualamarı ”Microblading ”adı altında yapılan amatör uygulamalar ile kesinlikle  karıştırılmamalıdır.Her uygulamayı yapan kişinin tecrübesi kullanılan malzeme cilt yapısı hepsi birbiri ilintili kalıcılık süresini etkileyen faktörlerdir.

Cildin kendini onarma süresi 28 gün de tamamlanır. Dolayısıyla kontrol seansı 1 ay sonra olur .ihtiyaç halide eksilmeler var ise her kişiye göre değişir .tamamlama yapılır ve işlem sonlanmış olur .

Uygulama sırasındaki neredeyse hiç acı hissedilmez .bazı müşteriler acıyı kaşlarını aldırırken hissettikleri acı ile kıyaslarken, ön yargı ile gelenler ve regl dönemlerinde olan kişiler hassasiyeti olabilir.işleme engel değildir.  Acı hissedilmez .

Sağlıkla kalın …. İlginiz için teşekkür ederiz….

ESTBROWS INTERNATIONAL ACADEMY

CEO

Pmu.Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt